| anonimul29 a întrebat:

Fetelor o intrebare serioasa tongue
Ce parere aveti de baietii care se fac pe picioare serios? big grin

Răspuns Câştigător
| Elenaaaaaaaaaaa a răspuns:

Daca esti cu adevarat paros ar fi cazul laughing. Dar daca ai putin si nu se vede nu e nici o problema. puppy dog eyes! Puup :*

19 răspunsuri:
| DdDiX a răspuns:

Tind sa cred ca acei barbati au uitat 100% ce inseamna masculinitate. Pentru multi, „masculul" reprezinta baiatul/barbatul care: se epileaza, se penseaza, se vopseste, poarta zeci de cercei in urechi si se dau cu lac pe unghii.
Daca pentru unii aceste lucruri inseamna igiena personala, atunci imi pare rau, eu le voi spune ca sunt niste retardati.

| iubesc a răspuns:

Is gay...am o parere naspa.

| Cristina45 a răspuns:

Care se rad? thinking mie una nu imi plac, adica frate esti baiat, barbat in devenire (ma rog ) stai sa te razi pe picioare... arata picioru altfel, masculin asa, cand te razi si mai sunt uni baieti subtiri la picioare le dai o fusta si gata zici cas fete laughing)) deci concluzia nu te epila pe picioare big grin

| RAY a răspuns:

Daca prin evolutie nu am scapat de parul ala de ce crezi ca nu am scap ca acel par atrage femeile cu cat mai mult par cu cat hormoni sexuali masculini sunt mai mari desi este o persoana atractiva

| Naяutσ a răspuns:

Care se fac pe picioare? Nu inteleg raised eyebrows

| Cristina45 a răspuns (pentru Naяutσ):

Care se epileaza pe picioare

| Naяutσ a răspuns:

Numai fotbalisti se epileaza pe picioare laughing

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Sunteti toti niste ciudati, parca vorbeati de egalitatea intre sexe? pai da acum femeile pot face orice fac barbatii, dar invers nu.in primul rand eu,SI SUNT FATA,consider ca un baiat poate face orice facem si noi(bine nu chiar orice)ma refer la epilat, chestia asta tine de igiena corporala, adica poate ca daca nu il vezi ras pe picioare exista cazuri in care baiatu nu se rada nici in zonele intime, voua v-ar placea sa va treziti cu unu in pat cu ditamai tufa, nu numai pe picioare dar si in alte zone. daca ii sta bine epilat...dc nu.sau baietii care defileaza pe podium si sunt epilati inseamna ca sunt gay? eu zic ca a trecut era maimutelor, e cazul sa ganditi altfel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Pai daca vad alti baieti ca esti facut pe picioare o sa zica ca esti gay. laughing
Faci cum vrei, nu toti se fac pe picioare!

| Braunion a răspuns:

Poponari

| GreenBubble a răspuns:

Tu ce parere ai avea de o femeie rasa in cap?straight face
laughing)
E ciudat...

| AllePuffu a răspuns:

Este important sa se faca un alta partelaughing Ca baiat trebuie sa ai si ceva par pe picioare zic, dar e ok si daca nu ai

| Roxxanne a răspuns:

Pai daca au par cat o maimuta este ok sa se epileze pe picioare si barbatii, dar daca nu au par exagerat de mult. nu vad rostul

| belysa a răspuns:

Sincer mi-se pare un pic cidat, totusi esti barbat nu femeie, dar uni se simt bine fara par, eu una nu prea sunt de acord dar fiecare cu alegerile lui, si cu parerile lui.Pup

| BulletFMV a răspuns:

Baietii care se rad fie pe picioare, fie pe piept isi pierd o parte din masculinitate. Mai ramane epilatul pe fund, pe spate, la subrat, pensatul si putem spune ca traim intr-o lume plina de femeistraight face Nu recomand.

| Anto007 a răspuns:

Este de preferat sa nu apelezi la aceasta metoda, pentru ca nu e foarte potrivita. Am vazut ca incepe sa se practice, dar eu zic ca mai bine...nu.

| AnthonyParaschiv a răspuns:

Numai cocalarii se fac pe picioare...

| ViseleSmulgGratii a răspuns (pentru AnthonyParaschiv):

Culturistii sunt cocalari?

| CosminutzuAl3xutzu a răspuns:

Nu una prea buna pentru ca tu esti barbat nu femeie