| AndreiXD07 a întrebat:

Salut TPU! O întrebare pentru fete. Ce părere aveți de băieții care au par mult pe picioare? Credeți ca dacă o fata chiar îl place pe băiatul respectiv o va deranja asta sau fetelor în general nu le plac băieții de genu? Oare au mai puține șanse sa abordeze o fata?

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.In locul tau nu mi-as face griji deloc, asupra ta nu este pusa nicio presiune de catre societate ca sa iti indepartezi parul de pe picioare asa cum se intampla in cazul fetelor.Nu prea are treaba, atat timp cat ai incredere in tine si te ingrijesti, vei atrage sigur fete.Bafta!

| AndreiXD07 explică:

?- am vrut sa pun emoji da nu a mers laughing