| 247 a întrebat:

Fetelor, puteti fi satisfacute doar cu un oral? O sa merg saptamana viitoare la munte cu prietena si mai multi si o sa dorm cu ea, am stabilit ca doar o sa dormim(nu suntem de mult impreuna si ea nici n-a mai facut-o pana cum), dar o vad ca vrea... Si nu stiu, imi e teama ca dupa ce o sa bea putin mai mult, o sa vrea si nu ma intelegeti gresit si eu vreau, dar nu asa... si nu stiu ce o sa fac in momentul ala, adica as putea s-o potolesc daca-i fac un oral? Sau doar ii va creste pofta?

7 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Daca nu o vei musca o si vei stii ce si cum sa faci, o poti satisface foarte bine!
Finut, incet, delicat. si sigur va aprecia daca o vei si intreba cum ii place.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu o lasi sa bea si gata

| mihai69 a răspuns:

Depinde de fată. Probabil la început se va mulțumi cu un peting.

| Freya1 a răspuns:

De ce ar bea in halul ala incat sa uite ca e virgina si ca nu este momentul sa faca asta?
Cred ca singura posibilitate de a evita o situatie de genul e sa nu consumati alcool. Daca tu vei "profita" de ea la betie chiar si cu un sex oral e posibil sa o cam dai in bara si dupa sa aveti discutii.

| Hammurabi a răspuns (pentru Freya1):

Pe bune?
Dai vina pe bietul băiat dacă ea o să bea ca vițica și o să se revolte hormonii în ea? laughing))))
Dar dacă ea va bea și îi va face lui un oral?
Cine o mai dă în bară? laughing))

| SkyPilot a răspuns:

Daca pentru ea e prima data probabil ca ii va fi suficient. Depinde unde va duceti, dar la o cabana conditiile de igiena nu sunt tocmai potrivite pentru inceperea vietii sexuale. Pana la urma depinde de fata, unele prefera oralul, altele vor sa te simta inauntru. Mare atentie la protectie!

| CrissL0101 a răspuns:

Un oral facut la timpul lui face minuni