| Picasso a întrebat:

Fetelor unde va place sa fiti atinse, sarutate, etc? incercati sa fiti mai detaliate big grin, apreciez si imaginatzia...si. Ce anume vreti de la un baiat?

Răspuns Câştigător
| nimiiiiiic a răspuns:

Ce imaginatie au unele fete. unde mai gasesti tu baiat dragastos si care sa te iubeasca cu adevarat, in lumea asta?!?! In general zic.noua ne palce sa fim sarutate pe gat, sani smug, sa fim muscate tandru de persoana iubita big grin etc. De la un baiat vrem sa fie sincer, obiectiv, intelegator, receptiv si. daca nu ne iubesc ii omorambatting eyelasheshee hee. Sper ca nu am fost prea rea tongue.

13 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna.pai la mine depinde de persoana(cum decurge rel cu baiatu respectiv)pana acum nu prea le-am dat voie sa ma ''atinga'' pe cine stie unde fostilor.in schimb unei singure persoane i-am dat voie sa ma mangaie, e asa tandru,si oricum nu-mi pare rau. probb ca cei care mi-au citit intrebarile stiu despre cine este vorba. el mi-a sarutat mult pe gat,asa profund,si mi-a placut mult. ce vreau? pai,sa fie tandru,intelegator, dragastos, haios si sa ma iubeasca.

| Deniisze a răspuns:

Vreau de la un baiat sa fie el insusi si sa nu se dea drept ceea ce el nu este si nu poate fi.

| Mussette a răspuns:

Ti-as raspunde eu, dar cu o conditie. Accepti? big grin smug

| Picasso explică (pentru Mussette):

laughing ophh ophh mai mai

| Mussette a răspuns (pentru Picasso):

Aaa...de la mine nu accepti cu conditie : vrei direct laughing

| Picasso explică (pentru Mussette):

Miau

| Mussette a răspuns (pentru Picasso):

Zat!

| Picasso explică (pentru Mussette):

Hau

| Mussette a răspuns (pentru Picasso):

Miau e cam de pisoiasi!hee hee
Un "miorlau gogasesc" mai mergea.
O sa te invete el cum e cu miorlaitu.winking
Baga-te la somn!

| Mussette a răspuns (pentru Picasso):

Mii-iauu! Acum te-ai mai lamurit;))

http://media.wowbiz.ro/image/201305/w635/media_136915766452924600.jpg

Ups! :">

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

eu vreau sa fiu atinsa a.mmmhh pe sub masa si sarutata peste tothee hee sa fie tandru si potent financiar, vorba lui Gina Pistol, nu as putea iubii un barbat sarac devil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi vorba...In cel mai fierbinte loc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii faza cu augurii, incentrulgurii? cam p'acolo