| zabolfx a întrebat:

Fetelor, v-ar placea sa ramaneti insarcinate?

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cu tine?

| alexandrey a răspuns:

Pfua

| LoveSleep a răspuns:

Cu tine, da!

| Doub a răspuns:

Daaaaaa.

Pe la 30 de ani.

| zabolfx explică (pentru Doub):

Da ce-aveti toate cu "30"-u asta, pana la 30 sa-nteleg ca vrei sa-ti faci viata sau? Daca doamne-fereste mori pana atunci ce vei face?

| Doub a răspuns (pentru zabolfx):

Da, vreau sa-mi traiesc viata la maxim. Daca mor? Asta e.

| sandra23roxana a răspuns:

Da bineteles doar cand voi fi la casa mea cu sotul, si stiu ca el este perfect pentru mine pentru a lua viata in serios, un copil este foarte important in viata si mai ales cu cine il faci trebuie sa stii ca acela va fi un sot perfect pentru tine ...si bineteles ca nu la 30 de ani ca doar esti deja batrana eu a-si face un bebe pe la varsta de 24/25 de ani ...va pup ceau

| zabolfx explică (pentru sandra23roxana):

Si ce mai stai, treci la treaba laughing

| MihaelaQ a răspuns:

Doar dupa 30 de ani laughing si dupa ce ma marit desigur rolling on the floor

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru MihaelaQ):

Bravo,! bun răspuns funda!