| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, ati patit sa ramaneti insarcinate din cauza lichidului seminal, daca baiatu nu a ejaculat in voi? happy

3 răspunsuri:
| Boy91 a răspuns:

Daca aveti mai multe contacte in aceiasi zi se poate, pentru ca de la prima ejaculare s-ar putea sa ramana spermatozoizi si la aparitia lichidul pre-ejeculator sai preieie

| Ioanaaa93 a răspuns (pentru Boy91):

NU. Am avut un singur contact, si a durat cam 3 minute. A fost departe de a ejacula el.

| didi2802 a răspuns:

Daca baiatul nu a ejaculat in tine atunci spermatoizii nu au cum sa ajunga la "destinatie".Nu ramai insarcinata. happy