| Ghiocelul a întrebat:

Fetelor, la ce vârstă ați vrea să rămâneți însărcinate?

10 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Cand se casatoresc laughing

| Necunoscut112 a răspuns:

Pe la 27-28, numai sa gasesc barbat pana atunci.

| Ghiocelul explică (pentru Necunoscut112):

Păi bărbați nu sunt? Pentru tine, ca femeie, e mult mai ușor să găsești pe cineva happy

| Necunoscut112 a răspuns (pentru Ghiocelul):

Nu vreau pe "cineva". Am si eu nevoile si pretentiile mele.

| Ghiocelul explică (pentru Necunoscut112):

Atunci aștreaptă-l pe făt frumos în continuare, că o să vină el la tine pe un cal alb happy

| Necunoscut112 a răspuns (pentru Ghiocelul):

Planeta este oricum suprapopulată. Nu se simte nevoia de încă un plod în plus.

| AdelaElena88 a răspuns:

laughing)Ce intrebari pe capul tau.Inainte, femeile isi doreau copii mult mai devreme, acum lucrurile s au schimbat.Eu personal mi as dori dupa 26, chiar 27 de ani. Vreau sa imi construiesc o cariera pana atunci ca sa ii pot oferi mai mult de minimul necesar.in orice caz, pana in 30, inclusiv.

| DroIja a răspuns:

Dacă aș fi fată aș vrea să fiu băiat.

Răspuns utilizator avertizat