| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, v-ati uitat vreodata la filme porno? V-au prins parintii? Ce v-au zis? V-au pedepsit?laughing Dar pe voi baieti v-a prins cineva din familie? Da? Nu? Ce v-au facut.V-au scos netu?happy

15 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Cred ca orice copil se uita deci la randul meu si eu m-am uitat dar din fericire nu m-au prins, stiu ca prin intrebarea ta vrei sa auzi o poveste prin care cineva este prins de catre parinti, mai asteapta poate ai noroc...
p.s: raman si eu pe faza tongue

| RedAppLe a răspuns:

Da laughing M-a prins mama cand aveam vreo 13 ani laughing si i-a zis tatalui meu sa imi explice cum sta treaba in filmuletele deocheate laughing.

| Jhfdfd a răspuns:

Lol cati ani ai? 10? oricine stie ca daca vrei sa te uiti la asa ceva nu trebuie sa fie ai tai acasa, iar apoi sa stergi istoricu'! si da ma uit in continuare si nu m'a prins nimeni laughingrolling on the floor lol stiu si eu cand sa ma uit (mai mereulaughingai mei is plecati mereu)rolling on the floor

| NaruToNR1 a răspuns:

M-am uitat de o gramada de ori de mai mult de 100 de ori si nici acum nu m-a prins

| lungudragos a răspuns:

Mi-au dat bani sa-mi fac cont de brazzers.

| agent001subacoperire a răspuns:

Sall! da m-a prins cand aveam 12 parca aveam! si m-a prins tata si mea zis maaaa ce faci fu**i hristosu mat* laughing eu eam zis tata n-am stiutce este ca am gasit pe un site link si am apasat din gresealalaughing da eu am dat intentionat pe sitelaughing sall laughing va pup!winking

| DonHunter a răspuns:

Ce faceti fetelor cand va uitati la asa ceva?laughing

| GeorgicaMoldoveanu a răspuns:

Nu, eu am prins-o pe mama uitandu-se si i-am scos netul pentru 2 saptamani.

| sara10MonicaMonique a răspuns (pentru GeorgicaMoldoveanu):

rolling on the floor)laughing)))))))))))))))))))))

| sara10MonicaMonique a răspuns (pentru GeorgicaMoldoveanu):

Da... si ma uit in continuare... dar faza ii ca ma uit cand nu sunt ei acasalaughing)) ai grija!

| oanard174 a răspuns (pentru GeorgicaMoldoveanu):

Ce tareeeeeeeee=)

| oanard174 a răspuns (pentru GeorgicaMoldoveanu):

M-am uitat dar din fericire nu m-a prins nimeni=)

| TheAshen a răspuns (pentru GeorgicaMoldoveanu):

Esti prea criminal omule, Cred ca ea te-a prins pe tine si ti-a scos netul tongue

| doctata a răspuns:

laughing eu ma uit cand vreau ca ma lasa mama si tata rolling on the floor