| B0ssu98 a întrebat:

Fetelor, vă întreb pe voi deoarece voi sunteți în măsură să răspundeți: De ce o fată care arată bine ar purta 3-4 zile la rând aceeași pereche de pantaloni, bluză și adidași, având în vedere că are un salariu destul de bun? Și de ce o fată nu s-ar schimba mai des de haine mai ales că acum e vară și e cald?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pentru ca sunt haine si încălțări comode pentru ea, dar de ce ne intrebi pe noi? Intreabă o pe ea asa i ca nu ai curaj? laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Poate ca-i place ceea ce poarta si atunci si-a cumparat cate 2-3 bluze, pantaloni si incaltari la fel si le poarta zilnic, ori le spala seara si dimineata le pune din nou pe ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca îi plac foarte mult cred, dar eu nu port un tricou mai mult de o zi...hai o pereche de blugi ma merge. Poate ca si le spala, dar tot nu creeaza o impresie tare buna

| 01Joulie01 a răspuns:

Eu am 5 tricouri la fel fiindcă mi-a plăcut modelul...(am luat 5 în ideea că dacă pătez unu sau două să am rezerve big grin )
apoi... e vară, poate să le spele şi dimineaţa sunt curate...
totul e în capul nostru... nu există o regulă de sine stătătoare în care spune că trebuie să porţi 3 rânduri sau 5 rânduri de haine într-o săptămână. Ţine destul de mult şi de percepţia fiecăruia, cum crede el/ ea că e mai bine şi cum se simte bine iar dacă sunt probleme de igienă ţine de educaţie...

| BiancaBiu1234 a răspuns:

Poate si le spala peste noapte se nu le ia murdare sau a investit prea mult in ele si nu se indura sa ia altele laughing)

| BiancaBiu1234 a răspuns:

Prea prost esti