| stropescgagici a întrebat:

Fetelor, va plac/atrag baietii alcoolici?happy

4 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,

Nu, în niciun caz. De ce mi-ar plăcea un bărbat cu vicii, care în timp poate deveni un posibil pericol?

| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca ai uitat sa mentionezi inca o calitate de-a lor in afara celei de simpli betivi si anume cea de batausi. Adevarata imbulzeala se poate produce doar pentru unul ca acesta. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca as fi distrusa psihic, probabil mi-ar placea.

| DaniiBrown a răspuns:

Bautura tu trebuie sa o bei nu ea pe tine, bautura se bea cu masura.
In niciun caz unei femei nu-i va place ca barbatul, prietenul ei sa fie alcoolist doar daca este si ea la fel ca ea. Sunt multe feluri de alcoolici cei care se imbata vin acasa isi bate nevasta nevinovata si cei care beau si se puna sa doarma si o iau de la capat a 2-a zi. Dar sunt si acei barbati care beau doar la ocazii gen nunta, botez, petreceri acea sunt barbati cu capul pe umeri in timp ce betivi dorm sub mese ei se distreaza frumos alaturi de cateva fete happy