| Duhovnicul a întrebat:

Fetelor, va plac baietii hipsteri? Sau vi se par prea mainstream pentru gusturile voastre? happy

9 răspunsuri:
| TheAvenger a răspuns:

Nu dau nicio flegmă pe hipsteri. Prefer un bărbat (și subliniez cuvântul bărbat) care știe ce-s alea maniere, știe ce-i aia logică, și se îmbracă ca un om normal, nu cu haine strâmte, enșpe mii de imprimeuri în culori neon sau animal print, sau își pune cine știe ce nații de bling-blinguri.

| elyfel a răspuns:

Nu

| Loreddana a răspuns:

Eu stiam ca hipsterii se feresc sa fie mainstream. Dar na, banuiesc ca esti ironic laughing

| Duhovnicul explică (pentru Loreddana):

Termenul a devenit foarte popular, de aia intreb happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Loreddana):

Se feresc da' n-au reusit.

| Loreddana a răspuns (pentru anonim_4396):

Da asa e. Cand te straduiesti prea mult sa fii exceptia de la regula, devii regula!

| bombonika18 a răspuns:

Mie una nu imi plac