| Ruben94 a întrebat:

Fetelor, vă plac băieții timizi? Indiferent de răspuns, vă rog să spuneți părerea voastră despre băieții timizi și manierați...

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De ce nu ai pus intrebarea fetelor, va plac baieti timizi dar nu frumosi? ce tot evitati aspectul fizic, daca esti un baiat frumos te plac fetele si daca nu vorbesti deloc, daca nu le atragi poti vorbi non stop =nu exista atractie simplu, fetele de aici sunt fete de 14, 15 ani nu vreau sa fiu rau dar nu te astepta la pareri mature nici macar ele nu au habar de ce vor find minore spun si ele ce spune societatea sau ce isi imagineaza ele desi acel baiat hot din liceu,scoala toti il vor,cand ne exprimam online vrem sa ne conformam societati,grupului asa ca scriem ce e mai moral sa spun asa,daca spun fizicul conteaza sunt ipocrita, asa ca spun ca sufletul conteaza, apropo atractia fizica este involuntara nu noi o determinam constient, bunele maniere si timiditatea nu va atrage o fata dar un baiat frumos, popular indiferent de cat de vagabond e vor atrage ca e scris in adn lor, plus ca cu un timid viata e ca la inmormantare, mai bine cu un curvar viata va fi cool

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac, deoarece simt ca pot sa discut deschis cu ei. Cei care se cred macho si isi dau aere mi se par nesuferiti si penibili. De fapt, incearca sa evidentieze o calitate (aspectul fizic placut, sa zicem) si sa ascunda un defect (IQ-ul scazut, probabil).
Ideea e sa fii tu insuti, nu incerca sa pari indraznet daca nu esti, pentru ca o dai in bara. Cine te place, te place asa cum esti. Oamenii trebuie sa te aprezieze pentru ceea ced esti, nu pentru ce incerci sa fii.
Bafta!

| TheLifeIsGood a răspuns:

Sincer, da! Imi plac baietii timizi, de obicei in acestia poti avea incredere(de obicei). Baietii timizi si manierati fac o impresie foarte plcuta in fata prietenilor, parintilor si asta le poate fi de folos tuturor fetelor. Asemenea baieti sunt destul de rari, toti dorindu-si sa para smecheri, nemilosi si duri. Daca vreo fata gaseste un baiat de genul acesta, ii recomand cu drag sa-l pastreze

| Stefania_Diana_1998 a răspuns:

Mie una imi plac. Am avut si eu un prieten care era asa si imi placea foarte mult de el. nu cred ca genul asta de baieti sunt foarte placuti de fete si imi pare foarte rau de asta.

| JustStitch a răspuns (pentru Stefania_Diana_1998):

Ti-as da fundita, daca as putea, vad ca esti o fata sufletista daca zici ca iti plac baieti timizi, si eu fiind putin timid, mi-ar place sa vorbim

| RAY a răspuns (pentru Stefania_Diana_1998):

De ce acest prieten nu isi este iubit?