| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor,va plac si baietii mai mici ca voi? Ma refer la varsta. Tipa pe care o plac are 18, eu am 17(in februarie fac 18).Am vreo sansa? Vreau sa mentionez ca sunt destul de dezvoltat fizic, am 1.88 sunt putin grasut dar de cateva luni merg la sala si incepe sa,,dea roade".Ce ziceti, varsta conteaza? Mai ales ca e vorba de 1 an.

Răspuns Câştigător
| ApacheRose a răspuns:

Daca te place nu cred ca o sa conteze. mai important este sa ganditi la fel.

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Intr-o relatie adevarata, varsta nu conteaza.

| ksaoswh a răspuns:

Varsta nu conteaza daca te place, avand in vedere ca si mie imi place de un baiat cu 2 ani mai mic ca mine.

| NiKoLeT a răspuns:

Atita timp cit ginditi la fel, varsta nu conteaza.

| alexfab33 a răspuns:

Ai sanse. Mie mi-a placut de o fata de 20 de ani, eu avand 21. Dar altcineva a ajuns inainte de mine si s-a combinat cu ea. Avea abia 17 ani. Cat m-am enervat atunci. Nu reuseam sa cred