| Catalinblue a întrebat:

Fetelor voua va place sa fiti gadilate,sa se aseze baieti cu capul in poala voastra,sa va pipaie sani, sa fiti plesnite sau atinse la cur? Si de toti baieti sau doar de cei care va plac? Cum sa imi dau seama cand o fata ii face placere sa fie pipaita si celalalte si cand nu ii place.Si ce varsta aveti? Dau funda celui mai sincer raspuns! Multumesc

Răspuns Câştigător
| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a răspuns:

Poi mie imi place cand ma gadila prietenul si cand se pune cu capul in poala mea.Dar daca mar pipai m-as desparti de el direc. Unora le place sa fie pipaite si iti dai seama cand spun :'' Inceteaza nebunule!'' si incep sa rada.Eu am 14 ani si prietenul meu are 15.