| Jαne a întrebat:

Question Only for girls!
Fetelor ce parere va faceti daca un baiat va dă palme la fund?
Va place?

9 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu. Mi se pare un gest pueril, și de prost-gust.

| elasexygagica a răspuns:

Ma extaziezlove struck

| Swallow a răspuns:

Nu! Asa demonstreaza ca ne socot niste curvulite, nu ca sunt mari si tari.NU e deloc placut, e placut atunci cind iti face asta boyfriend`ul tau (si tot~doar daca tu ii permiti). rolling eyes

| Anny1 a răspuns:

Nu,mie una nu imi place.te iau drept curva sau nu stiu asta pur si simplu e felul lor de a se manifesta.deci mie una mi se pare un lucru urat din partea lor asta arata ca ei nu am nici'' pic'' de respect. excluzand partea cand si prietenul tau iti poate face asta nu tot timpu` mai ales daca va iubiti, si va puteti permite orice, dar din partea altora mi se pare un lucru destul de urat.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Mda.i love it.but don't tell anyone i said that

| justDaisy a răspuns:

NU! Este un gest, pe care atunci cand un baiat il face ai arata fetei cat de putin o respecta, sau ca o crede o parasuta cu care fiecare isi permite orice. Eu una nu le permit baietilor sa imi faca asa ceva

| Casandra a răspuns:

Nu-mi place...ma enerveaza,si-i lovesc, bietii baieti, ies vineti din mana mea laughing

| oompaloompa a răspuns:

mie mi se pare asta un mod foarte urat de asi exprima sentimentele

| Littaioa06 a răspuns:

Depinde,daca da din mers si tare e posibil sa o faca numa sa te enerveze. daca sunteti aproape unul de celalalt si este bland cu tine atunci sunt sanse mari sa te placahappy