| Virgin20 a întrebat:

Fetelor vă place un băiat cu mustață sau un băiat fără mustață?
Dar dacă e mustața bine conturată tot nu e bine?
Cum preferați?

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Fetele caută bărbati cu bani, daca ai bani te acceptă adica ele acceptă bosorogi plini de bani numai conteaza mustață daca are sau nu, banii, dar bani multi, daca ai atunci poti avea orice femeie.

| RAY a răspuns:

Cu barba, ca un barbat matur

| Violleta2022 a răspuns:

Fara mustata si fara par pe fata, ca ne iritam fata de la zgariat.

| blackann a răspuns:

Ce conteaza? Fa cum vrei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scopul meu in viata e femeia cu mustata

| Sylvyu92 a răspuns:

Nu incerca sa iti pui lama pe mustata, asa am facut si eu in liceul si nu mi-a adus nimic bun, tot la laba am ramas

| Ccfoxx a răspuns:

Nu s fata dar ai nevoie si de perspectiva unor **** asa ca,ma frate depinde cum iti place tie mai mult,oricum acceptate asa cum esti si poart o cu mandrie
Nu poti sa le multumesti pe toate,alegeti o fata care e cum trebuie si iti place si incearca sa arati asa cum ai putea o atrage si sa te combini, sa te schimbi, sa evoluezi in mai bine fizic, sa devii ala care inainte nu se prea uitau fetele la el si acum nu te pot avea nici daca ar vrea, sa le faci pe celelalte geloase cu actuala

| RamonaCristina a răspuns:

Cu mustață când da l... ii maxim de excitant