| VrRos57 a întrebat:

Vouă vă plac băieții cu mustată fetelor? Mie îmi place cum îmi stă conturată și nu aș da-o jos, voi ce părere aveți așa pentru All Boys?

5 răspunsuri:
| LordCristobal a răspuns:

Mie că băiat mi se pare 100 de ori mai mișto mustață decât barba.
Eu consider că mustață oferă unui băiat un aer rafinat, boem și impunător.
Daca te uiți în istorie multe personalități marcante au purtat mustață.
Un exemplu ar Tesla.
Barba mi se pare că te face sa fii mai barbar și mai țărănoi.
Bine dar și mustață trebuie sa fie bine aranjata și conturata că sa i se potrivească unui bărbat.

| GiugastruDenisa a răspuns:

Mie nu imi plac sincer, adica daca iti lasi parul facial lasa toata barba, nu doar mustata ca nu esti tigan! serios...

| Violleta2022 a răspuns (pentru GiugastruDenisa):

Daca esti brunet, nu-ti lasa barba, ca esti confundat cu tiganii si nu te tunde precum carutasii, cu mot in frunte si ras pe lateral si spate.

| MarcelaPisicutzaNoptii a răspuns:

Ca o domnisoara sexy pot spune ca naspa fara barba.

| Amirapwp a răspuns:

Ai zis baietii... mie una imi plac barbatii. Depinde de fata/femeie, dar in general nu prea le aveam cu mustața. Mai mult preferam barba. But boo you do you! Pup