| Dominicc a întrebat:

Fetelor!
cum va intelegeti cu iubiti vostri?
au momente cand sunt nervosi sau momente cand va intelegeti perfect
apoi sa fie dintr-o data nervosi?

s-a intamplat sau,
ca, cu voi sa fie mai calmi si cu restul din jur mai rai? mai sa nu vorbeasca cu toti frumos decat cu voi?
sper sa intelegeti.

2 răspunsuri:
| Dominicc explică:

Nus ma fata

| Puf a răspuns:

Depinde de starea in care se afla, poate are cateva probleme si de aia reactioneaza astfel.Cat timp te iubeste nu`ti va face nimic rau, de felul in care vb cu cei di jurul lui nu ar trebui sa fie pb ta atata timp cat cu tine stie sa se poarte ca atare. Incearca sa vb cu el, sa il intrebi daca are probleme, daca sunteti impreuna trebuie sa aiba incredere in tine sa iti spuna ce a patit, trebuie sa povesteasca cuiva pentru a se descarca si ase simti mai bine. Tu nu iti dai seama ca ceva il framanta?