| alecs_2214 a întrebat:

Fetelor vi sa inamplat sa parasiti pe un baiat cu care sa fi stat o buna perioada de timp pentru ca la momentul in care l-ati parasit ati gasit pe altul care credeati ca e mai bun? si daca da ati regretat vreodata ca l-ati parasit pe cel dintai?

Răspuns Câştigător
| Izabelaisa a răspuns:

Nu mi-e nu mi s-a intamplat happy!

Dar cred ca daca mi s-ar intampla ...inainte m-as gandi persoana aia va tine la mine cum tine actualul si de ce sa ii fac rau m-as gandi si la el si la mine si de ce sa il las pe actualul pe unul mai bun.sti cum vine vorba aia ''Nu lasa persoana pe care o iubesti pentru ce-a care o placi ...pentru ca intr-o zi persoana care o placi te va lasa pentru persoana care o iubeste'' Deci sa fim sincer daca actualu nu era bun si acum ai fi gasit unu mai bun crezi ca e potrivit pentru tine? eu cred ca doar il placi nu il iubesti gandeste-te bine ceea ce faci ca iti zic eu mai tarziu regreti tongue! Eu una cred ca as regreta daca as face asta dar nu o fac happy! Sucess

4 răspunsuri:
| AnonimA a răspuns:

Buna da mi s-a intamplat eram cu acel baiat de vreo 2 luni, si am intalinit alt baiat si am regretat fte mt pentru ca baiatul cu care m-am combinat nu era pentru minesad

Bafta

| Honeybunny a răspuns:

Daca atunci cand esti cu o persoana crezi ca alta este mai buna inseamna ca persoana cu care esti nu te face sa te simti destul de bine si de special.sau poate ca fata respectiva vroia sa incerce ceva nou. cand iubesti nu crezi ca exista cineva mai bun decat persoana de langa tine.deci daca fata te'a parasit pentru altul probabil nu va regreta pentru ca isi va gasi mereu altul pana il va gasi pe cel care i se va parea suficient de bun

| kytykat a răspuns:

Mi s-a intamplat numai ca invers eu il iubeam enorm si il iubesc dar el s-a mutat eram la o distanta de1 klmetru mergeam in fiecarezi la el ne sarutam si ma stringea in brate ma simteam asa de bine simteam pur si simblu ca am sa cad dar vocea lui imi spunea te tin eu nu vei pati nimic imi mingaia parul si ma stringea la piept mersi credeti ca sia cum il iubesc enorm dar intr-o zi cind am mers sall vizitez l-am vazut cu o fata se tineau de mina iar cind fata m-a vazut la sarutat si i-a spus iubireamea eu in acel moment am inceput sa pling aveam niste flori p el le-am trintit jos cu tot cu biletelul cu te iubesc si am plecat linga era o prietena deamea am mers la ea ma primit in casa si am inceput sa ii zic ce am patit dintrodata m-am uitat pe geam si l-am vazut a ridicat buchetul de flori a citit mesajul si a spus 'daca erai mai buna te pastram pe tine' la mirosit si la trintit la pamint la calcat cu piciorul si a spus 'chiar crezi ca team iubit?'chiar si acum ma doare cind ma gindesc

| denyprodan a răspuns:

Mie mi s-a intamplat...si in ziua de azi regret...laughing