| tinkerbell20 a întrebat:

Buna fetelor, a-ti reusit vreodata sa faceti un baiat sa regrete ca v-a parasit si daca da prin ce metode? Funtiza :*:*:*

4 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Nu am vrut sa fac asta niciodata, odata un lucru sfarsit, ramane sfarsit. Pur si simplu imi vedeam de treaba mea, imi continuam viata, iar cu fostii, dupa o perioada de 'pauza' in care apele se mai linisteau dupa despartire, ramaneam prieteni, fapt ce facea ca ei sa ramana inca prin preajma mea.Chiar si asa, nu aveam niciun interes sa ma comport altfel, doar-doar sa ne impacam. Daca doream asta, pur si simplu vorbeam si lamuream situatia.

| forever4you a răspuns:

Plangeam, cand ma vedea se uita la mine pentru ca eu nu zambeam deloc...prietenele mele vorbea cand era si el de fata si spuneau cat de mult sufar si si-a dat seama dar apoi a fost prea tarziu nici nu ma mai uit la elsad

| Savy a răspuns:

1. Daca un baiat te-a parasit ar trebui sa te gandesti mai mult la cauze si mai putin la "razbunare"
2. "ati" se scrie legat, dumbass

| tinkerbell20 explică:

My dear dumb teacher... poate ca eu am probleme de ortografie dar tu ai grave probleme cu cititul, in primul rand nu am spus ca vreau sa ma razbun si in al doilea rand intrebarea erea adresata fetelor, asea ca...