| tinkerbell20 a întrebat:

Fetelor ati reusit vreodata sa faceti un baiat sa ii para rau ca v-a parasit si daca da prin ce metode? Funtiza :*:*:*

4 răspunsuri:
| janynn a răspuns:

Da, normal! Atunci cand esti in preajma lui prefa`te ca nici nu exista pentru tine, poarta`te normal, distreaza`te, razi cu prietenele si nu`i acorda nici un pic de atentie, arata`i ca tu esti cea mai buna si cu siguranta va regereta!

| Jelly_7813 a răspuns:

Fal sa creda ca fara tine e mai bine distreazate de fata cu el si ignora-ltongue
sfatul meu sper ca te-a ajutat
baftaa!:X

| MiniEmoTion a răspuns:

Cand esti prin preajma lui fii cat mai indiferenta.
Stai cu prietenii lui, socializeaza cu ei(daca iti place de vreunul) da-te la el!
Arata-i ca nu il mai interesezi, ca nu mai ai nici o treaba cu el.
Nu ii raspunde pe messbig grin
El isi va da seama de ceea ce a pierdut, si va regreta.
Sper ca ti-am fost de ajutor

| Anonima264 a răspuns:

Prefate ca nu exista pentru tine.
Fal gelos!
Nu-l baga in seama(indiferent daca te intreaba ceva)
Prefate ca te simti mai bine fara el!