| Earthroot a întrebat:

Fetelor vi se intampla sa fiti putin posesive cu iubitii vostri din cand in cand?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Acum nu mi se mai intampla, au trecut anii si eu mi-am invatat "lectia", dar in primele mele relatii stiu ca am facut destule greseli, printre ele numarandu-se si posesivitatea...happy
Greu iti vor raspunde la intrebarea ta, pentru ca nu-i usor sa recunosti ca ai gresit!
Vad o multime de intrebari in care gelozia si posesivitatea au titlu de onoare si crede-ma ca e destul de greu sa faci o fata de 16-17 ani(sa nu spun mai mici!) sa inteleaga cat de urat si lipsit de maturitate poate fi lucrul asta!
O fata desteapta, o viitoare femeie adevarata, va avea inteligenta sa descopere exact limita dintre libertate si constrangere, iar baiatul ce-i va fi alaturi va fi extrem de fericit.
Macar de-ar putea s-o si pastreze!

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Acum cativa ani da, acum se intampla mai rar