| Ralu_6779 a întrebat:

Fetelor, voi aveti dureri menstruale?
Ca eu nu thinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am ft mari, depinde de organism. Pot sa-ti apara cu timpul sau sa nu ai niciodata happy

10 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Eu zic ca daca aveti probleme cu menstruatia sa va uitati pe: http://www.util21.ro/naturiste/dismenoreea-tratamente-naturiste-balnear.htm
Fitoterapia este cea mai veche, si as adauga si cea mai buna, ramura a medicinei. Salvia de exemplu a fost folosita de Hipocrate pentru diferite boli, inclusiv pentru dureri menstruale...
Pace!

| Азбука a răspuns:

Si daca nu ai astfel de dureri, problema ta care ar fi? Doar curiozitatea, sau doar sa te bagi in seama?

| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Depinde...depinde de organismul orcarei persoane pe mine la inceput nu ma durea acum ma urc cu picioarele pe pereti uneori

| Ixchel a răspuns:

Timp de 3 ani, cam aşa, nu am avut. Dar acum am şi sincer chiar nu îţi doresc.

| ClaraZ a răspuns:

Din fericire, nu am :X

| ladygaga a răspuns:

Din fericire nu.big grin

Decat inainte sa`mi vina ma doare putin burta, dar in timpul zilelelor nu.

| SexyGirl4You a răspuns:

Eu da

| irinaa a răspuns:

Eu nu am dureri. uhuu

| LitlleSusan a răspuns:

DaaDaaa.sad. Mai ales a doua si a treia zi.sad

| alexiaaaa a răspuns:

Nici eu... poate o data sau de 2 ori in 2 luni...