| Rodriguez1995 a întrebat:

Fetelor, voi când faceți sex oral unui tip, simțiți vreun gust, adică penisul are gust/miros, având în vedere că vaginul are mereu și gust și miros? Nu e deranjant mirosul/gustul organului unui băiat?

4 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Buna,

Bineinteles ca are, depinde de igienta. Nu toate au acelasi gust/ miros.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce nu iei tu frumos un organ in gura sa vezi ce gust are daca te chinuie atat de tare acest mister?

| MaTeOGG a răspuns:

Daca exista igiena, nu miroase urat. Mirosul urat este provocat de smegma(o substanta alba, cleioasa )

| io09675 a răspuns:

Hei! Da, penisul unui baiat poate avea un miros super oribil cand nu se spala. Dar daca se spala bine si atent, mirosul nu este deranjant deloc, adica miroase cum mirositi voi fetele in general, iar gustul este la fel.

Sper ca te-am ajutat! Funda?