| Dominicc a întrebat:

Fetelor!, voi cand vedeti un baiat pe strada la ce va uitati? am auzit ca si fetele se uila la fundul baietilor sau ceva de genu. La ce va mai uitati?

si inca ceva.

ce prferati?

unu mai slabut sau unu mai grasut?

Doar alegeti nu si comentati

32 răspunsuri:
| Ingrid97 a răspuns:

LA ten, dinti ochi par muschi si stilul de a se imbracabig grin

| brunety a răspuns:

Eu prefer sa fie grasutzbig grin ...si inalt! desi eu sunt slaba, am o atractie pentru baietii mai grasutzi.am impresia ca sunt mai frumoshi la fata si pot sa-i strang de obrajori blushing :*