| deea07 a întrebat:

Hello:*Sunt si eu curioasa, baietilor, voi cand vedeti o fata, la ce va uitati prima oara? Iar voi fetelor? La ce va uitati pentru prima data la un baiat?

Răspuns Câştigător
| skzstyle a răspuns:

Ca baiat ma uit la fata, apoi la caracter daca ma inteleg si apoi de la gat in jos big grin

8 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Sincer...la păr şi la ochi. (Sunt fată)

| PrecioussGirl a răspuns:

Sunt fata... ma uit la fata. sa fie dragut.

| DeeaLove4 a răspuns:

Pai.
Daca arata bine(adica este cat de cat frumos)incerc sa observ caracterul luibig grin
De ce?
Pt ca sunt 1000 de baieti(golani,vagabonti, frumosi, educati)
Si cred ca pe fete le intereseazabaietii mai culti.cum si baietii(unii dintre ei prefera fete cuminti si cu stil, educate etc)
Oricum depinde de pers fiecaruia)

Bafta:*:X

| Mayar a răspuns:

1. eu ma uit la inaltime, adica sa nu fie mai mic ca mine si plapand, ca atunci cand vine hotu' sa fug eu cu el in brate laughing
2. Sa fie totusi prezentabil, mai ales la fata
3.cand ajung sa intru cu el in vorba, sa nu fie smecher, mistocar, increzut, ci sa fie mai cu bun-simt si sa aiba un suflet bun.

| santy a răspuns:

La par si pantofi ( incaltaminte)

| mariaaaaaaaa18 a răspuns:

Eu cred ca baietii se uita prima oara la fete la : fata, par, imbracaminte si, normal la SANI! eu cand ma uit la un baiat ma uit la fata, la imbracaminte, par, si ma uit sa nu fie plinut big grin pup! sper ca ti-am fost de ajutor happy

| Bombaaa a răspuns:

Buna. sunt baiat si eu stiu ca toti baietii se uita la imbracaminte fata, sani. happy

| AlegoRRRia a răspuns:

Pentru ca sun fata va zic drept ca eu ma uit la fata