| Bursucu98 a întrebat:

Fetelor, voi dacă faceți sex cu un bărbat ce are un penis mare, nu vă doare? Sau ce simțiți voi când o faceți cu un tip foarte dotat?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce sa doara, daca vaginul este puternic mascularizat si elastic, dilatandu-se atat cat este nevoie, dupa masura acelui penis?!

| Bursucu98 explică (pentru Violleta2022):

Bun, dar de ce o femeie s-ar plânge că o doare tare în timp ce face sex cu bărbatul ei, având în vedere că nu a fost omis preludiul?

| JustMeForever3 a răspuns (pentru Bursucu98):

Simplu, pentru ca nu ii place sex-ul cu el si vrea sa scape.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Bursucu98):

Durerile vaginale nu sunt nromale si pot avea diverse cauze, pe care doar un medic le poate investiga si trata.
Poate are chisturi ovariene, sau fibroame, sau vreo boala, ori infectie.
Dupa cum spuneam, nu este nromal ca o femeie sanataosa tun sa se planga de dureri vaginale cand are sex, mai ales daca exista un preludiu bun inainte, decat o posibil bola sau infectie.