| ANONIM5677654 a întrebat:

Întrebare pentru femei. Dacă sunteți împreună cu un barbat de mult timp și el a fost primul din viața voastră, și voi prima din viața lui. Este tipul de barbat romantic, atent, fidel, care ar face orice pentru voi, dar nu este prea dotat, sa zicem. L-ati înșela vreodată cu unul mai dotat? Ați fi curioase sa vedeți cum sa simțiți când faceți sex cu un barbat care are un penis mai mare? Ați da toate momentele, timpul, și dragostea pentru persoana iubita în schimbul unei nopți sau doua cu un alt barbat? Ați fi capabile sa îl înșelați chiar dacă el nu ar afla niciodată? Sa zicem ca este tipul de barbat Bun, care te iubește cu adevărat și nu ar merita sa îl înșelați niciodată, doar ca are un defect de care nu este vinovat, este mai puțin dotat.

12 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Treci la subiect

| Doub a răspuns:

Dacă mă face fericită, nu, nu renunţ la el.

| sofisis a răspuns:

O stupizenie...
Atata timp cat barbatul respectiv te satisface...ce nevoie ai avea de o bucata de carne in plus?
Adica sa inseli doar ca sa faci comparatie intre penisuri mi se pare unul dintre cele mai cretine motive auzite de mine pana acum. Sincer...

| R0R0 a răspuns:

Eu una nu l-as insela.

| raluk27 a răspuns:

Cum poti sa-ti doresti ceva de care sa nu știi nimic? Daca e primul si singurul, nu ai termen de comparație.
Insa degeaba raspundem. Depinde de femeie si de prioritatile ei. ceea ce simte pentru tine sau placerea de moment

| corbulalbrosu a răspuns (pentru raluk27):

Nu uita ca toate femeile uneori se destainuie una alteia sau le face placere sa povesteasca la o sueta despre placerile sexuale oferite de dimensiunea sau taria "sculei" cu care este dotat partenerului de viata/sex. Deci orice femeie poate sa compare penisul existent la ea de acasa cu cele de care au parte prietenele ei. big grin

| raluk27 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Da, numai că multe femei mai si "înfloresc".
Cam cum discuta barbatii "Frate, am fost cu una aseara si i-am dat 12 numere"

| corbulalbrosu a răspuns (pentru raluk27):

Ai si tu dreptate. Dar te intreb, oare femeia respectiva nu cade pe ganduri si asta sa o determine sa gaseasca chiar ea raspusul la dilema ei daca exista ceva mai spectaculos decat "ramut(z)a" sotului?

| raluk27 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Daca e toanta si influentabila, n-are decât. Sunt femei care nu se simt bine cu un penis mare. Desi e visul oricarui barbat, in realitate e inconfortabil. Acum depinde de frecventa la care te uiti la filmele porno si cat de important e sexul pentru tine. Daca exista dragoste, sansele sa nu te potrivesti sexual sunt mici, părerea mea. Chiar dacă tipul nu e vreun Rocco Sifredi, poate atinge foarte bine, poate saruta excelent, si cu putina tehnica, ajungi la orgasm. Dar eu una, nu as da cu piciorul unei relații de ani pentru o clipa de placere si dupa sa ma simt ca un rahat. Prea suntem obsedati de sex. Poate daca am vorbi mai mult unii cu ceilalți, daca am comunica, daca am face si alte chestii împreună, multe relatii ar merge.

| ANONIM5677654 explică:

Ați fi capabile sa îl înșelați chiar fără sa știe, sa nu afle niciodată? Ați mai putea sa îl priviți în ochi după? Este tipul de barbat Bun, care nu v-ar înșela niciodată și nu merita ăsta, doar ca este mai puțin dotat...

| RAY a răspuns (pentru ANONIM5677654):

Man noi nu suntem finte rationale,tu ai intrebat ceva rational,suntem finte conduse de instincte primare,treci pe langa un cimitir noaptea si vezi ca cineva e acolo tu singur si auzi si niste voci ciudate ce faci? rational spui acuma pai nu are de ce sa imi fie frica,ba issi va fi frica se activeaza ceva in creier FRICA,cand fetele sunt la ovulatie se activeaza ceva care le face sa fie atrase la maxim de badboys,femeilor nu le place baieti cuminti sunt plictisito,nu ne place ceea ce putem avea usor,nu ne place monotonia,nu ne place sa nu avem un interes fata de cineva si sa stam cu persoana aia, un badboy e un barbat adevarat fizic, carcater, poate ca nu te va insela dar nu te astepta sa intelegi omul prin ratiune ca nu ei intelege niciodata suntem condusi de instincte primare, de aia cumparam iphone 6s ca are vecinul, vecinul are bmw, tv full hd etc in tinerete colegul a avut o iubi noua asa ca am lasat-o pe a mea mi-am luat alta e rational?