| XyYx a întrebat:

Fetelor, voi la ce varsta v-ati inceput viata sexuala? Si cum a fost?happy

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

La 19 ani si a fost placut

| mrjohanys a răspuns:

Inalbitoru de dinti foarte bun si gustos +vitaminos waw

| mrjohanys a răspuns:

Vrei sati recomand un inalbitor de dinti sau ce nu ai inteles?

| DV a răspuns (pentru mrjohanys):

Ce legatura are cu ce a spus el?

| DV a răspuns:

Pai daca ai 16 ani sau 18 nu incecpe ca sa nu fii speriata cel mai bine la 20 de ani deoarece poti ramane insarcinata...si daa e fruuuuumos si placut

| XyYx explică (pentru DV):

Am 22 de ani, mi-am inceput viata sexuala. Vroiam insa sa aud niste pareri, ca in ziua de azi toate fetitele incep de pe la 13, 14 ani nu le mai arde de scoala, sau de alte lucruri specifice varstei lor. happy