| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor,voi la ce vârsta v-ați început viața sexuală?

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In vise, la o varsta foarte frageda big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La 18 ani.

| Fantastic7 a răspuns:

| TheLifeIsGood a răspuns:

La ce vârstă ești pregătită. Nici prea devreme, nici prea târziu. Nu vrei sa te apuce 30 de ani și să fii virgina. happy Și nici la 13 ani să rămâi însărcinată într-o clipă de neatenție. happy

| BAD17 a răspuns:

Poti sa-ti incepi viata sexual cand vrei doar sa nu ai 11 ani ca atunci e naspa frate oricum de pe la 16-17 poti sa o faci daca vrei depinde de tine.

| Evolettee a răspuns (pentru BAD17):

Si eu sunt de acord cu raspunsul tău, doar ca multi zic ca esti predispusă la mai multe riscuri dacă începerea vietii sexuale se face inainte de 18 ani.

| Ioana0002 a răspuns:

La cât simti, eu una zic 17 ani, 17 si ceva...

| nutrbnume a răspuns:

69 de ani

| AndreeaPopescu1998 a răspuns:

Viața sexuală o începi atunci când ești pregătită și mai ales cu persoana potrivita. Bine, nu o faci nici la 13 ani, dupa parerea mea dupa 18 ani ar fi ideal să o începi, pentru ca mai apoi să nu regreți.
Raspunsul la întrebarea ta: am 17 ani, luna viitoare fac 18 si nu mi-am început viața sexuala!
Pupicei!

| Evolettee a răspuns (pentru AndreeaPopescu1998):

Din cate am inteles dacă iti începi viața sexuală inainte de 18 ani poti fi predispusă la cancer de col, dar multe femei au început-o înainte de aceasta vârsta însă nu au avut aceasta problemă.