| -TattO- a întrebat:

Fetelor voi unde v-ati cunoscut iubitii? sau unde i-ati gasit sau unde v-au gasit ei?

In club? pe strada, la scoala etc.
El a intrat in vorba cu tine?
Inca ceva
Am mai vazut ca multe fete merg singure in club si se uita la unii baieti. Acele fete ce vor de fapt? sa intre acel baiat de se uita ea/ele la el sa o intrebe de vorba?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In statia de autobuz, a venit si m-a intrebat daca poate sa stea langa mine, foarte politicos foarte prietenos si zambitor, am vorbit putin, apoi mi-a venit autobuzu` am urcat si mi-a cerut numarul de telefon, foarte politicos, am urcat in autobuz, si a pornit autobuzul, n`am avut timp sa-i mai dictez numarul de telefon, i-am zbierat putin id`ul de mess, ca deja soferu` inchisese usiilephbbbbt, si el a trebuit sa-l tina minte, ca n-avea nimic pe ce sa noteze. Nici nu ma asteptam sa imi dea add, dar asa de mult ma gandeam la el...tot drumu`, pana acasaday dreaming, si cand am ajuns acasa si am intrat pe mess, am vazutlove struck un id nou, am dat accept, am vorbit putin. Iar urmatoarea zi ne-am intalnit din nou in statie, fara sa vremlaughing, si-am zis clarr ca e destinulbig grin, si apoi ne-am intalnit intentionat, am iesit in oras, si am ramas impreunalove struck. Si ne iubim multbig grin.

Si referitor la gagicutele care merg singure in club si se uita insistent la baieti, e clar ce cautabig grin. Cenzurez? ***a.

Sa fi iubit/a!:*:*:*

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

La o lansare de carte, la Timisoara.

| Razvan a răspuns:

Mereu cand imi caut un baiat ma duc in piata.Serios.Acolo e chiar intresant pentru ca e un fel de mix cultural.Si in plus cu criza asta mai sunt reduceri pentru orice buzunartongue
Eu nu caut baietii. Ei ma cauta pe mine(d. p. d. v al modestieiwhistling)

| Alisa a răspuns:

L-am cunoscut prin niste prieteni comuni, prietena mea era cuplata cu prietenul lui. El a luat legatura cu mine, apoi am iesit de cateva ori, dupa care am inceput o relatie. A fost ceva neprogramat. happy

| dOody a răspuns:

Eu mi-am cunoscut prietenul la balul bobocilor.

| OneLifeOneLove a răspuns:

Eu l'am cunoscut printr'o prietena. a fost mai greu la noihee hee
vorbeam la telefon ore intregi(ca amici). Dupa un an si ceva mi-a spus daca vreau sa fiu cu el.am acceptat, a fost super, dar s-a terminatsad

Si cred ca da, fetele vor ca baietii sa intre in vorba cu ele, nu invers.

| CristinelAndrei a răspuns:

Ea m-a intrebat cine sunt pe messenger si de aici a inceput totullaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna la mine a fost foarte usor ne cunsoteam de mici si avem multe in comun,, pana intr-o zis asta a fost acum un an am vazut ca vrea mau mut decat prietenie si am acaptat sa fiu cu el