| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, voi va masturbati? Daca da, cum si de cate ori pe zi/saptamana?

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Poti fi sigura ca nu vei primi prea multe raspunsuri si mai ales acestea sa fie si concrete.Pe baze statistice se considera/s-a constatat ca marea majoritate a fetelor/femeilor se masturbeaza insa nu recunosc decat foarte putine si o fac doar intr-un cadru de obicei foarte restrans deoarece autosatisfacerea este considerata ca fiind un "pacat" destul de mare.

| Seba2013 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Corbule, nu va primi, pentru ca fetele nu se masturbeaza.
Statistica, este falsa.
Saptama trecuta am luat 1000 euro la un joc sportiv.
Inainte se castica 50.000 euro cel putin.
Acuma desteptii, mi-au bagat ca au castigat multe persoane.
Cand castiga multi, suma scade.
Lucrurile acestea le controleaza ei asa cum au mai facut-o.

Mi se pare ca inainte se chema ceareu.
Bagau oamenii la ceareu bani, din cauza statisticilor.
Ca pana la urma sa se adevereasca ca ceareul era o minciuna.
Toate astea vin de la stat, cu statistici, cica.

| minrest a răspuns (pentru Seba2013):

La CAR se baga bani pentru ca poti imprumuta de trei ori suma pe care o ai depusa. Iar fondul ramane al tau, poti sa il retragi. Nu vad ce treaba are statistica aici. La jocul de care vorbesti, se imparte suma la castigatori. Cand sunt rezultatele previzibile, castiga multi, si atunci castiga sume mici. La orice sondaj intre 40% si 95% din fetele participante spun ca se masturbeaza. Niciuna din aceste trei situatii nu au treaba cu statistica. Iti place tie cum suna cuvantul asta.

| Seba2013 a răspuns (pentru minrest):

Ba eu nu stiu bine cum sta treaba cu CAR-ul.
EU am punctat mai sus spunand, "mi se pare".
Treaba cu ceareul, am auzit-o mai demult, nu mi-am luat notite.
Treaba este ca au ramas multi oameni in pagumba.
Nu este chiar asa cum spui tu.

Tu crezi ca statistica nu se poate manipula?
Stii engleza sau spaniola, vreau sa vezi un documentar?

| minrest a răspuns (pentru Seba2013):

Stiu ca statistica se poate manipula, si cum. Asa ca pot, dar nu am neaparata nevoie sa vad un documentar. Am spus ca nici una din cele trei probleme: frecventa masturbarii feminine, CAR-ul si cota de castig la pariuri nu au legatura cu statistica.

| Seba2013 a răspuns (pentru minrest):

Dar tu stii la ce pariuri ma jucam eu?
Si cum adica nu are legatura?
Pai lasa ca iti arat eu tabelul cu statistica, pentru ca apare pe internet.

Statistica cu masturbarea este falsa.
EU nu am testul, tu l-ai facut?
Si oricum oamenii care fac sunt nesanatosi si ii videca medicii care sunt de alta parere.
Exista o contrazicere intre medici la ora actuala.

| Madesz a răspuns:

Ce inseamna masturbare?

| Miihaa a răspuns:

Da 2/3 ori pe saptamana. cu degetele sau las sa curga apa de la dus pe pasarica