| saske117 a întrebat:

Fetelor, vreau sa stiu ce este in capul vostru atunci cand va intreaba un baiat daca vreti sa iesiti

Răspuns Câştigător
| Oxa a răspuns:

Pai ma gandesc ca baiatul asta chiar ma iubeste daca si-a facut curaj sa ma intrebe asa ceva

4 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

Depinde cine ma intreaba. Daca il plac pe tipul respectiv si stiu ca e ok, da ies, ma bucur de invitatia lui. Insa daca nu il plac, refuz politicos si imi vad de treaba mea.

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Daca e un tip OK atunci ma simt flatata big grin
Dar daca e total contrariulaughing incerc sa il refur finutz big grin

| egjrewiogjaeifjaepfpjagfegwregeyhrt a răspuns:

Ma gandesc deja ca 0 sa ne casat0rim laughing! glm. Pai daca imi place de el ma gandesc : insfarsit! Si : ce 0 sa port? Si daca e unul de care nu imi place si e si urat : OMG d0amne ce am facut sa merit asta? laughing

| DeliricEDeVina1 a răspuns:

Daca e dragut, zic : "Tre' sa am grija cum ma comport!"
Daca nu e dragut, zic : "Auzi la asta, ba" laughing