| OchiiAlbastrii20 a întrebat:

Hey [fetelor]

Mai tineti minte acea intrebare cum sa ma ajutati sa ii spun mamei ca imi place de cineva si chestii d'astea?[http://www.tpu.ro/......va-iar-eu/

Mda, ea m-a lasat..il cunostea pe baiat si a zis ca e in regula;)

DAR, cand am fost pe strada la el sa-i spun...L-am vazut sarutandu-se cu alta. Iar acea 'alta' era cea mai buna prietena a mea. X(

Sunt super trista :(( nu stiu de sa fac..Am vevoie de ajutorul vostru. :| Imi vine sa o omor pe 'aia'! Ea stia foarte bine ca imi place de el. (scuzati-ma dar nu vreau sa dau nume)

Dau Funda.
Si, multumesc fetelor care (,) chiar le pasa si ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| Annim a răspuns:

happy o drama classica =_= =)
hmm ce sa spun sunt si baiat n-am fost in asa situatie, ti sa mentionez ca el este un porc iar prietena ta desigur e scroafa lui, SCIRBOS NU?, deci las-i sa se iubeasca in noroi ca doi porci (( Iar tu incearca sa - ti restabilesti zimbetul de mai inainte,, imi pare rau pentru tine dar lucruri de acest gen se intimpla des intre fete din pacate.=( GOOD LUCK

9 răspunsuri:
| BaiatulAnonim a răspuns:

Am citit intrebarea ta anterioara si am observat ca baiatul ti-a dat un timp de gandire, iar in acel timp (3zile) el nu era obligat sa stea cu poza ta sub perna si sa astepte ca un fat-frumos implinirea fericirii absolute. Poate baiatul nu-si punea prea mari sperante si se gandea ca nu te vor lasa parintii sa ai o relatie cu el. Ar trebui sa ai o discutie cu el pe tema asta si sa il intrebi daca mai e ceva intre voi. Cat despre prietena ta, daca stia ca il placi pe baiatul asta si totusi a facut ce a facut, inseamna ca nu ti-e prietena si preferabil intrerupe orice legatura cu ea. Nu iti merita prieteniawinking

| OchiiAlbastrii20 explică (pentru BaiatulAnonim):

Ah, scuze am uitat sa zic ca timpul s-a terminat...defapt maine se termina. In fine.
Mda..cu ''prietena'' SIGUR nu mai am ce vorbi.

| BaiatulAnonim a răspuns (pentru OchiiAlbastrii20):

Asta incerc sa-ti zic happy Daca el nu a facut nicio promisiune ca nu va face nebunii pana te hotarasti tu sa vorbesti cu parintii atunci nu prea ai de ce sa fii suparata. Totul e sa te lamureasca daca mai simte ceva pentru tine sau daca alea 2-3 zile au fost prea mult pentru el si nu s-a putut abtine happy

| DeeaMarry a răspuns:

Ma intreb de ce nu ai spus nimic rau de el. Pe el nu iti vine sa il omori?! Asta cred ca ar fi primul gand al meu. Nu crezi ca poarta si el o mare parte din vina?
Daca ti-a facut asa ceva, inseamna ca nu merita atentia ta! La fel cum nici prietena aia a ta nu mai merita sa fie numita prietena.

| OchiiAlbastrii20 explică (pentru DeeaMarry):

Pai..azi (mai pe seara) ma dic sa vb cu ei..si cred ca ii plesnesc. laughing daca nnu ii bat ..si nu mai vb in viata mea cu ei happy

| ZyReXe a răspuns:

Nu ma pot baga asa in vorba deci sfatul meu este lasa-l naibi pe baiaatul ala si pe prietena ta

Si DE CE P L M PUNETI POZE LA AVATAR CU OAMENI CARE NU SUNTETI VOI

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga..Lasa-l!
Mie chiar imi pasa.Crede-ma nu numai ea era vinovata ci si el.Asa ca sigh nu ai ce face straight face Mergi inainte cu capul sus!

Eventual daca vrei tu poti sa-l tragi pe el/ea la raspundere dar asta depinde de relatia de prietenie dintre tine si el/ea.DAR mai bine lasa-i in pace.Probabil ca s-au sarutat pentru ca se iubesc doar nu se sarutau asa..degeaba..Nu-i asa?!

| PaulicaPaula a răspuns:

Pfffff...Intreaba-l pe el cum si de ce s-a sarutat cu aia si spune-i prietenei tale sa nu iti mai vorbasca in viata ei.

| Catalina_Caty_1998 a răspuns:

Hei!happy sincer nu e nici primul si nici ultimul daca chiar te vroia putea sa se abtina 2 zile dupa acre tu sa ii dai decizia finala daca da sau nu...stai linisti-ta vor fi foarte multi care o sa te vrea dar o sa fie prea prosti sa te aiba! capu sus si mergi inainte esti tanara si frumoasa ai "tot timpul din lume:*