| Rares20funde a întrebat:

Fetelorva place parul mai lung gen: http://www.topcoafuri.ro/......47x200.jpg la baietii cu ochii albastrii si parul saten deschis?

Răspuns Câştigător
| Xonia a răspuns:

Da, dar nu la toti le sta bine.Depinde si de forma fetei si caracterhappy

5 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

Mie mi se pare foarte cool love struck

| deviant18 a răspuns:

Ala e blond toata ziua. si depinde de cum arata tipu. uneori da, alteori nu

| Mihai7best a răspuns:

Frate gasesteti tu o frizura care iti merge tie nu te uita la altii ca poate nu ti se potriveste desi lumea zice ca la X ii sta bine

| Izzﻵ a răspuns:

Daca ala esti tu ( nu ala din poza ) esti bun laughing :X

| Deeviiil a răspuns:

Mda normalthinking
dc nu?laughing