| Barajag a întrebat:

Fiind cu cativa amici, mi-au povestit ceva cam ciudat(miros lenjeria intima a femeilor, chiar si dupa ce o poarta)hee heeVoi ce credeti, sunt obsedati sau au un hobby al lor?big grin

Răspuns Câştigător
| SweetCandy a răspuns:

Hai ma ursuliklaughing daca oamenilor le place ce poti sa facirolling on the floor

19 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce fac "bieții" hormoni și din bărbații ăștia!
Poate fi catalogat ca drept fetiș.
Pa, pa.

Abh
| Abh a răspuns:

Li s-au urcat feromonii la cap.

| Rukhsandra a răspuns:

Sunt obsedati laughing
au probleme grave rolling on the floor)

| unione a răspuns:

E un fetish, unele tipe isi vand lenjerii purtate pe net si st destui batranei care ofera chiar si 20 de euro pe bucata... Mai nasol e daca lenjeria costa mai scump, ar pierde la afacere

| Leea1234 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa vada un psihiatru!

| georgegs a răspuns:

Obsedati,.,. funda?laughing)

| GdX a răspuns:

Acum depinde de fiecare in parte, sunt unii care baga capul direct la sursa ce sa mai miroase lenjeria intima, sunt oameni si oameni, unora le place altora li se pare ceva normal. Asta e.

| vyolycy a răspuns:

Ce dezgustator si ce nesimtire, da poate simt nevoia sa faca asta, ciudate obiceiuri au unii

| stefangeles a răspuns:

Priveste animalele in salbaticie si ai sa afli dc si oameni au instincte animalice de a mirosi esteri emanati de chilotei folositi... determina barbatului o accelerare a glandelor hormonale[excitare] big grin

Răspuns utilizator avertizat
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Cred, mai degrabă, că e vorba de fetişism.Citeam că în Japonia se fac bani buni din comerţul cu chiloţi purtaţi o singură dată de adolescente... Fetişismul se caracterizează printr-o fixaţie sexuală/fantezie cu un obiect, de cele mai multe ori un articol de îmbracăminte(lenjerie intimă sau pantofi cu tocul înalt), ori atracţie faţă de părţi ale corpului, exceptând zona genitală(picioare, degete). Cel care are fetişuri poate obţine satisfacţie sexuală numai prin folosirea acestor obiecte, le ţine în mână, le mângâie, le miroase, îşi rogă partenerul să poarte obiectul respectiv în timpul actului sexual.

| Roby67 a răspuns:

Daca lor le place, de ce nu? Trebuie sa acceptam ca traim intr-o lume in care nu putem sa intelegem tot ce se intampla.

| pyma a răspuns:

Nu cred că sunt obsedaţi, fiecare cu fetişul lui.

| pitikaaa a răspuns:

Mai mult obsesie decat hobbyhee hee

| adi a răspuns:

Hmmm...nu stiu ce sa zic despre ei, dar s-a dovedit stiintific ca barbatilor le place mirosul de transpiratie al femeilor atragatoare.

| Bianca_papusha a răspuns:

Doamnerolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorinseamna ca noi fetele trebuie sa bagam gura in prezervativ sau cerolling on the floorrolling on the floorSa vedem cum miroase "laptikul chinuit de manutza"

| Brotacelu a răspuns:

Cred ca este o placere laughing)

| lenyia a răspuns:

Deci, poti sa-i numesti:"Men who love the smell of womens panties"...si ii tratezi ca atare!

| div_2047 a răspuns:

Fireste. la unii este un obicei prost, la altii. ce sa zic, o nevoie.