| anonim_4396 a întrebat:

Foarte important! Este o poveste foarte lunga dar am sa fac in rezumat. Am Vorbit cu un baiat pe Facebook iar atunci m.a intrebat daca Vreau sa fim impreuna. Eu I-am
Zis am sa ti dau un raspuns Maine fapt pentru care raspunsu meu era deja da! De dim primesc mesaje gen ce faci frumoasa mea. Etc. Vorbeam ft mult problema era ca nu Aveam
Cum sa ne vedem pot sa jur ca il iubesc foarte mult. Dupa 10 zile Si ceva mi-a zis ca vrea sa ne despartim a fost un soc pentru mine Si eu k proasta m.am milogit Dupa aia mi a zis ca nu o sa ma Uite niciodata Si ca ma va iubi Mereu. dupa cateva zile ma
Intreeaba daca il Mai
Iubesc. Iar ai Zic ce rost Mai are? Iar el zii FAA da sau nu? Si eu nu Vreau sa ti Zic. Atunci l-am
Enervat am incercat sa l fac gelos be am certat Rau d tot Si tot Asa.crying acum nu stiu ce sa fac mi a zis ca si-a batut joc de mie dar nu cred. Sa ma impac cu el? Daca are pe altcineva?

14 răspunsuri:
| aryana1991 a răspuns:

Cred si eu. Uita-l repede ca nu ai fost decat una vrajita pe facebook.Tu chiar il iubesti dupa 10 zile de vorbit pe net? Mi se pare straniu

| anonim_4396 explică (pentru aryana1991):

Mda. Vorbeam si la tel ..ba chiar mă invita in oraș dar refuzamstraight face mă rog totuși sunt sigura ca si el m-a iubit...

| pantofipantofi a răspuns:

Isi bate joc de tine
tu esti in poveste si il iubesti si nu vrei sa vezi adevarul
lasa-l dracu parerea mea e ca nu te merita isi bate doar joc
in aceste 10 zile ati facut sex? daca da, crede-ma doar atat a vrut

| alinutzu_6299 a răspuns:

A zis zii faa? merita cateva palme daca a zis asa ceva daca tu vrei sa mai stai langa o astfel de persoana e treaba ta eu iti sugerez sa il uiti

| neutrino a răspuns:

Si-a batut joc de tine la fel cum faci tu cu tine insuti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am uitat sa mentionez m-a sters de la prieteni Si nici nu vrea sa auda de mine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Problema e ca l-am
Enervat foarte mult Si de accea a Vorbit Asa crying oare Dece m-a
Sters de la prieteni?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

crying Mda. Problema e ca l-am enervat foarte mult Si de accea. Acum nu stiu Dece oare m-a sters de la prieteni?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Copil copac... da'ti foc!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum poţi să accepţi să-ţi spuna "fa"? şi te mai gandeşti să te impaci cu el? dă-l draq de ţăran

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

laughing mda.

| BlackOldSun a răspuns:

Am si eu o intrebare : voi v-ati intalnit fizic vrodata? era vorba de iubire acolo?! iti zic eu ca nu si cu toate ca tu crezi ca e o sa iti dai seama mai tarziu! aa... si nu v a mai traiti viata pe facebook atat mai traiti si in realitate!

| KinderBeiib a răspuns:

Bun....deic fi atenta(poate o sa ma injuri pentru astabig grin)El e un dobitoc si nu merita aa plangi pentru el, vei gasi pe altul mai bun decat el.Asa aveam si eu o prietena care era cu un tip s-a despartit de el dupa s-au impacat el a facut-o in tot felul gen tarfa iar s-au despartit si ea se tot milogea de el dupa aia iesisera cateva zile pana ca el sa plece in alta tara iar cu cateva zile inainte sa plece i-a spus ca de fapt si-a batut joc de ea ca niciodata nu a tinut la ea..etc etc.Si chiar nu merita sa plangi pentru orisicine, si poate la un momentdat o sa isi dea seama singur ce a pierdut si chiar daca vrea sa va impacat spune-i NU! Deoarece asa a facut si prietena mea i-a spus da decate ori el ii zicea sa se impace si facea la fel! Succes si sper sa treci peste!

| DjRusso a răspuns:

Nu, nu te impaca cu el, oricat de nervos ar fi, daca te-ar iubi nu ar zice nici mort " zii faa "