| anonim_4396 a întrebat:

Fosta iubita (actualmente doar amica) evita sa ma priveasca in ochi in timp ce vorbim (asta se intampla aproape tot timpul) cam ce inseamna asta?

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Asta inseamna ca este posibil sa fie fata isteata, dar nu prea mult.

| Danysan a răspuns:

Depinde cine s-a despatit de cine. daca ati facut-o din motive care nu tin de voi eu spun ca inca mai simte ceva pentru tine si nu vrea sa te priveasca pentru a nu isi trada sentimentele. Fetele cand vine vb de baietii la care tin sau au tinut odata nu le e usor sa ii priveasca fara regrete!

| SkyPilot a răspuns (pentru Danysan):

Sau asta, sau se simte cumva vinovata, sau il minte. Nu stim ce vorbesc ei acolo.

| Danysan a răspuns (pentru SkyPilot):

Mda si asa se poate dar o fata cand nu te priveste in ochi sigur are ceva cu tine.

Răspuns utilizator avertizat
| Green66 a răspuns:

E clar ca nu e interesată de tine sau. ești urât și nu vrea să-ți vadă fața big grin

| anastasia2014 a răspuns:

Are emotii