| Anestezya a întrebat:

Credeti ca un baiat care spune ca esti speciala pentru el dar nu te vrea ca iubita, poate sa te priveasca cu alti ochi peste un timp si sa vrea o relatie cu tine?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde unii isi schimba parerea altii nu asa ca tu trebuie sa fii atenta pe cine alegi.

| harciog a răspuns:

Cred ca este o respingere politicoasa si esti proasta de mori daca-i mai acorzi vreo sansa indiferent de cit de slaba sau tare ajungi pe parcurs.

Răspuns utilizator avertizat
| TorenT a răspuns:

Sunt de acord cu ce a spus MihaEla dar trebuie sa ai in vedere ca doar tu poti schimba asta. El nu are sa-si dea seama singur, trebuie sa il "luminezi" putin.

| MihaEla_8742 a răspuns:

Daaa,e foarte posibil! asa a inceput si relatia "vietii mele" sa o numesc asa. 3 ani am fost impreuna insa acum lucrurile nu mai merg ok sad dar ca sa revin la ce ai intrebat, raspunsul e da. isi poate schimba oricand parerea!

| oxss a răspuns:

Da,dar e posibil ca peste un timp sa iti schimbi tu parerea si sa nu il mai vrei.happy

| Lica12 a răspuns:

Desigur, el si acum tine la tine daca iti spune asta. Dar poate nu e pregatit sa se intilnesca cu tine...