| NoNameexd a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat evita la inceput sa te priveasca in ochi,si vorbeste mai mult cu prietena ta,apoi dupa ce pleaca ea, este in largul lui si e totul ok?

Răspuns Câştigător
| CheLoo23 a răspuns:

Simplu e timid cand este mai multa lume cu voi 2winking
ia incearca mereu sa fi doar tu cu el si ai sa vezi ca va fi in largul lui la propiu si la figuratwinking

| NoNameexd explică (pentru CheLoo23):

Eu in principiu credeam ca o place pe prietena mea..Noi doi vorbeam inainte, dar nu ne vazusem pana acum.Cu prietena mea se stia de mai demult, si dupa ce a plecat ea, vorbea mai deschis.Mersi mult de raspuns.

3 răspunsuri:
| TudorGamer a răspuns:

Vrea sa fie singur cu fata pe care o iubeste! asta inseamna timiditate dar si o blandete sufleteasca!

| NoNameexd explică (pentru TudorGamer):

Deci el nu o place pe ea.