| anonim_4396 a întrebat:

Fostul iubit m-a chemat cu prietenii lui de revelion, stiind ca cu actualul nu imi e prea bine si nu e acasa de revelion. As merge, dar imi e cumva frica de ce vor zice ceilalti eu fiind inca intr-o relatie, care intradevar nu prea merge. Ce ar trebui sa fac? straight face

Răspuns Câştigător
| Lawliet14 a răspuns:

Nu ai ce cauta acolo cat timp nu ai rupt relatia cu actualul. Trebuia sa fii corecta fata de el si sa ii dai deja papucii daca tii la altcineva.

9 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ar fi bine sa te gandesti inainte de a da curs invitatiei. Consider ca cel mai intelept ar fi sa stai pe curul tau.

| LoveSleep a răspuns:

Du-te, de ce să stai acasă?
Când toată lumea face sex de revelion, tu să fii mai prejos?

| ywar a răspuns:

La varsta voastra se accepta multe. Astazi sunteti cu unul si aveti o relatie (cica?, si voi il "cunoasteti" de 1 saptamana), maine cu altul pe care, culmea, il iubiti dupa 2 saptamani (!) si tot asa va mintiti zi de zi. Cand o sa va vina mintea la cap si o sa aveti proprietatea termenilor sa vedeti ca nu tot ce zboara se.te. An nou cu bine!

| RAY a răspuns (pentru ywar):

Big like

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Faci cum simti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai asa se intampla cu curvia.pleaca prostul, vine fostul, si cainele nu se baga, daca cataua nu da din coada.iar tie iti place sa tii coada sus.bravo.si daca afla prostul? ce? iaca na.doar nu erai cu altu strain? erai cu fostul si cu ceilalti fosti.

Răspuns utilizator avertizat
| Popescu_Ionut_1995 a răspuns:

Du-te

| SzakacsSpeeder1989 a răspuns:

Mergi singura insa ai grija sa nu te vada iubitul tau