| Sabyynna a întrebat:

Fostul meu iubit. colegul meu de clasa, e foarte ciudat. V-am mai vorbit de el, dar revin cu alta intrebare.Deci, la inceputul anului scolarm-a sarutat.Asta a fost intr-o miercuri. Luni, mi-a zis ca s-a indragostit si ca nu o sa mai sarute pe nimeni pana nu se desparte de fata asta ca o iubeste prea tare. Vreo doua saptamani mi-a vprbit o gramada de ea, dar de vreo 2 saptamani nu imi mai zice mai nimic. L-am intrebat daca s-au despartit si el a zis ca nu, ca sunt inxca impreuna. Nici la ea nu a mai fost deloc si nici nu s-au mai intalnit, dar el zice ca sunt inca impreuna si ca el inca o iubeste si a pe el la fel. Ieri. l-am vazut ca a incercat sa o sarute pe o colega de clasa care nu a vrut sa fie cu el. Am auzit si ca ar vrea sa fie cu o fata de la alta clasa.
Noi suntem foarte buni prieteni si ne cunoastem foarte bine. Ieri l-am inrebat de ce a vrut sa o sarute pe fata aia si pe mine n-a mai vrut sub pretextul ca e cu alta si mi-a zis ca nu ii pasa ce se intampla cu colega noastra, el vrea altceva de la ea si ca mie nu mi-ar face niciodata ce vrea s-ai faca acelei fete. A zis ca vrea doar s-o bage in pat si ca nu il prea intereaseaza, dar am aflat azi ca mintit. Mi-a zis o prietena de-a mea ca el i-a zis ca nu vrea doar s-o bage in pat, ci vrea si sa fie cu el.
Intrebarea este: De ce miercuri m-a sarutat(desi eu nu prea vroiam) iar luni mi-a zis ca are o iubita la care tine foarte mult, iar acum vrea sa o sarute pe colega mea?

Răspuns Câştigător
| Well a răspuns:

Daca ar afla iubita lu ce face iti spun eu ca nu iar mai arde de jucatul cu voi doua si gandeste-te ca poate nu sunt doar doua si sunt mai multe pe care le joaca pe degete. Ia masuri. Si respingel de fiecare data cand vine sa te sarute. Succes.

8 răspunsuri:
| ShowTim3 a răspuns:

rolling on the floor Doamne, deci ca sa inteleg ala, din povestea asta ala sa sarutat si sa. **** cu 4-5 fete si tu stiai, dar tot te-ai sarutat cu el? Asta se defineste prin prostie nu te supara... da e chiar ridicol adica tu sti ca ala saruta toate fetele pe care le gaseste, inclusiv masa si te saruti si tu cu el si crezi ca e ceva?
laughingTrebuie interzisa dragostea nu drogurile, la alea iti pierzi mintea si echilibrul nu dintii din gura de la prea multa m3 luata.

| Sabyynna explică (pentru ShowTim3):

Nu era cu nimeni cand m-a sarutat.Si anul trecut nu era asa. Eu nu am vorbit cu el prea mult in vara, stiu doar ca a fost operat acolo jos ca am fost intr-o tabara si i-a dat una un picior. In rest nu stiu ce a facut, dar stiu ca a venit schimbat din vacanta, dar cand m-a sarutat nu era cu nimeni.

| mona a răspuns:

Asa i sta in caracter,ar vrea sa de a de inteles ca e un fel de,,don juan,,de Romania[daca pentru tine a insemnat ceva acel sarut, pentru el nu a insemnat nimic, sunt sigura de asta]

| mona a răspuns:

Asa i sta in caracter,ar vrea sa de a de inteles ca e un fel de,,don juan,,de Romania[daca pentru tine a insemnat ceva acel sarut,pentru el nu a insemnat nimic, sunt sigura de asta], cunosc genu asta de baieti

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Va cam joaca pe degete si voi acceptati nu e bine lasa-l ca nu e de tine

| MloweyPryss a răspuns:

Eu zic doar ca e un tip care se plictiseste repede si cauta mereu senzatii tari, fapt care principiul lui este de a se juca cu voi!

| ZAICIC a răspuns:

E fustangiu iata de ce!

| Melania11 a răspuns:

Daca iti place de el ar trebui sa-l lasi in pace,deoarece este doar un baiat care va vrea pentru as satisface el nevoile,nu pentru dragostea voastra. Daca tu iti doaresti o relatie cu el nu cred ca va fi una prea reusita, deoarece azi te va avea pe tine, iar maine pe alta.