| Cami_5623 a întrebat:

Pfff, il uitasem. Ieri a venit dupa mine in baie si a vrut sa ma sarute dar am plecat. Zice ca nu vrea relatie dar ma iubeste. E posibil sa ma placa?

5 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Uital

| LittleRose a răspuns:

E foarte posibil sa te si placa. Daca se arata serios in discutia cu tine atunci inseamna ca intr'adevar te place.Il poti intreba de ce evita sa se implice in vreo relatie. Poate a avut o experienta neplacuta in trecut. Daca va avea incredere si iti va povesti o sa observi si o apropiere mai mare intre voi.Succes :*

| SunshineGirl a răspuns:

De placut te place dar sincer cred ca urmareste ceva de la tine. Daca spune ca te iubeste dar totusi nu vrea o relatie, ar trebui sa te gandesti mai bine.Parerea mea este ca nu te iubeste, dar este atras fizic de tine...

| Nikolas28 a răspuns:

Buna Cami. in baie? este posibil dar eu zic sa ai grija mare. In ce te-ai bagat? dar daca tu al placi ia-l usor, fa-l sa inteleaga ca tu vrei ceva serios de la el. Intrebal daca vrea ceva serios, daca nu vrea inseamna ca vrea doar ceva de la tine si asi ia talpasita. pa mult noroc

| Cami_5623 explică:

Multumesc mult tuturor. Sunteti de un real ajutor >:d