| Andreeaa20 a întrebat:

Fostul meu iubit vrea să ne împacăm! În urmă cu o lună am descoperit mesaje de iubire pe telefonul lui de la o fată,problema este ca ea nu are nicio poza cu ea pe Facebook și-a pus poze cu diverse peisaje de iarnă,nu știu cum arată, iar prietenul meu a spus că nici el nu are nicio poză cu ea, mi-a spus doar ca are 16 ani. Vreau să mă împac cu el dar încă sunt nervoasă pe fata cu care m- a înșelat, credeți ca ar trebui sa ne împacăm având in vedere ca ea are doar 16 ani până la urmă e doar un copil, bine că nu m- a înșelat cu alta mai în vârstă. Ce să fac?,

5 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Buna,

Totusi, bine ca te-a inselat, a?
Dar tu cati ani ai?
Eu nu m-as impaca. Sa nu ma intelegi gresit, am fost acolo, am facut asta. Am gasit mesaje de iubire, am gasit poze si am iertat mereu, insa nu as mai face-o. Nu as mai face-o pentru ca am fost catalogata: Aia care ma iubeste mereu, ma iarta, ii trece ei!

Dar nu, nu e normal sa accepti astfel de tratamente. Decizia finala bineinteles, ca iti ramane tie, eu ti-as spune sa nu o faci pentru ca un astfel de om nu merita. Nu te intereseaza scuzele lui. Sau nu ar trebui sa nu te intereseze happy

| RAY a răspuns:

Tu mai ai incredere in el?

| AnastasiaK a răspuns:

Deci, faptul ca o tipa i-a trimis mesaje inseamna ca te-a inselat? Ma intreb sincer de ce mai vrea el sa se impace cu tine laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te impaca cu el.

Răspuns utilizator avertizat