| sorina18 a întrebat:

Eram pe afara aseara cu niste prieten si i printre care era si fostul meu prieten cu niste prieteni de ai lui.Si eu vorbeam prin mesaje cu prietenul meu si fostul prieten ma tot intreba cu cine vorbesc si i-am zis ca vorbesc cu un baiat si el a spus" este prietenul tau nu?"si mi-a zambit.Pe urma mi-a spus sa ii dau si lui o poza sa il vada pe prietenul meu ca sa vada ce este de capul lui.
De ce credeti ca a spus asta?

10 răspunsuri:
| Marijuana a răspuns:

De ce te intereseaza "de ce a spus asta" atata timp cat tu ai pe cineva, se presupune ca-l iubesti si parerile fostului sau ale celorlalti nu ar trebui sa conteze?

| BlancaFantasma a răspuns (pentru Marijuana):

Respect marijuana.nici nu puteai fi mai clara. e ciudat ca ea se intreaba ce a vrut sa spuna fostul, din moment ce are deja alt iubitthinking

| Marijuana a răspuns (pentru BlancaFantasma):

Multumesc, dar nu conteaza prea mult ce am zis eu, conteaza sa inteleaga ea ideea. >big grin

| raresel a răspuns:

Eu cred ca inca tine la tine.

| PhantomaEsteFericita a răspuns:

Hmm. Inca tine la tine si se pare ca e gelos:p. Nu te lasa condusa de elwinking. Arata-i ca il iubesti pe actualul. El e gelos si da semne ca te-ar vrea inapoihappy.

| AiDuTzA a răspuns:

Eu cred ca este un pic gelos si curios, pentru ca vrea sa vada daca actualul tau prieten este mai frumos, distractiv, aratos, etc decat el. EU zic sa-l lasi in pace si sa-ti vezi de viata ta, impreuna cu prietenul tau actual:*

| GheNsS a răspuns:

Cam incurcata treaba laughing in primul rand normal si cinstit cu fostul nu mai ai ce zambi si vb, pentru nu mai face parte din viata ta si precedentu o sa fie gelos si stanjenit, asa ca nu te mai framanta ca de ce si cum ai grija de relatia pe care o ai acum! Numai bine.

| raullazar a răspuns:

Eu cred ca e gelos!

| wewe13 a răspuns:

Eu cred ca daca face chestii de genul asta inseamna ca in adancul sufletului inca mai simte ceva pentru tine, eu zic sa ii raspunzi la zambete, poate va iesi ceva, sau bine depinde din ce motiv v-ati desparit, daca il stii ca e gelos acum poate e doar gelos ca ti-ai gasit fericirea

| sorina18 explică:

Prieteni*