| maria4567 a întrebat:

Auziti....acum o saptamana m-am despartit de fostul meu iubit...si am aflat ca dupa despartire a inceput sa bea si sa se drogheze! are(16).Incepea sa imi trimita mesaje noaptea ca ii dor de mine dareu nu mai vreau sa fiu cu el credeti ca acesta este un semn de iubire? Ar trebuii sa ma impac cu el?

Răspuns Câştigător
| Mell1321 a răspuns:

Daca nu mai vrei sa fi cu el atunci nu mai fii. Nu te impaca cu el doar pentru ca te suna si ca iti spune stiu eu ce...iti spune chestile alea ori pentru ca e drogat sau baut, ori pentru ca isi da seama ca te-a pierdut.Nu te impaca daca nu il mai iubesti si daca nu mai vrei.Iti e mila de el de aia ai vrea sa te impaci cu el.

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca tu nu vrei sa mai fi cu el atunci nu o face si daca o faci, nu o face din mila........ai aflat ca se drogheaza dar nu ai vazut tu cu ochii tai, asta poate fi si un fel de vrajeala numai sa te impaci cu el

| maria4567 explică (pentru mona):

Nu e vrajeala...totii prietenii mei mi-au spus asta l-au vazut

| mona a răspuns (pentru maria4567):

Prietenii tai sunt totodata si ai lui cumva? pentru ca daca raspunsul e da atunci e clar

| maria4567 explică (pentru mona):

Nu...ei nu vorbes cu el

| mona a răspuns (pentru maria4567):

Atunci nu stiu ce sa zic...fa ce ti dicteaza inima

| Loryoficial a răspuns:

Pai sa stii ca si eu fac la fel.broken heart. iubesc o fata iar ea so pus cu cel mai bun prieten,acum am o ura in mine si imi vine sa-i fac sa sufere, dar nu am putere, asa ca si eu m-am drogat putin si ma gandesc numai la ea si totusi inca o iubesc, cred ca ar trebui sa te impaci cu el, noi baietii suntem in stare de multe! facem orice sa ne fie bine, si daca nu putem..ne amgim cu droguri/alcol si alte chestii..trist dar adevarat! gandeste-te ce vrei sa faci si fa ce simti ca e mai bine!

| maria4567 explică (pentru Loryoficial):

Nu o sa ma impac cu el

| Th3BeST a răspuns:

Daca e prost o sa faca o prostie, daca e destept o sa fie totul ok.