| tanasemadalina a întrebat:

Fostul meu prieten mi-a spus ca numai simte nimic pentru mine si ca numai vrea sa ne impacam dar mereu cand ies pe afara se uita la mine,ma tot tachineaza,incearca sa puna mana pe mine cu tot felul de motive,ma tot enerveaza ca sa il alerg, uneori imi mai zambeste,
Chiar numai stiu ce sa intelegthinkingsad
Ce sa inteleg din gesturile lui avand in vedere ca el spune ca numai simte nimic pentru mine si ca nici nu vrea sa ne mai impacam?sad

3 răspunsuri:
| dulcykaLy a răspuns:

Este posibil sa o faca pentru ca vrea sa vada daca tu mai tii la el si daca reactionezi la gesturile lui si daca iti este indiferent happy

| lungudragos a răspuns:

Inseamna ca esti urata.

| TheEmoBoy a răspuns:

Te placebig grin asa fac si eu cu fosta mea iubita, vrea sa va impacati, la mine a mers