| tanasemadalina a întrebat:

Fostul meu prieten mi-a spus ca numai simte nimic pentru mine si ca numai vrea sa ne impacam dar mereu cand ies pe afara se uita la mine,ma tot tachineaza,incearca sa puna mana pe mine cu tot felul de motive, ma tot enerveaza ca sa il alerg, uneori imi mai zambeste.

Chiar numai stiu ce sa intelegthinking

Ce sa inteleg din gesturile lui avand in vedere ca el spune ca numai simte nimic pentru mine si ca nici nu vrea sa ne mai impacam?sad

4 răspunsuri:
| Rebecca009 a răspuns:

Am un sfat pentru tine, Madalina, Florina sau cum te-o chema. Eu te sfatuiesc sa il lasi dracu` pe "fostul" asta al tau pentru ca, din cate vad ai dezvoltat o obsesie pentru el. Cred ca ai pus cam 1000 de intrebari, toate legate de tipul asta. Serios tu nu ai altceva de facut? Ignora-l si cauta-ti alte preocupari. In ritmul asta ai sa-i duci dorul pana la ies nepotii mei la pensie...

| rares80gold a răspuns:

Pai poate i rusine sa-ti spuna ca vrea sa va impacati

| SuciuRuxandra94 a răspuns:

Pai,baietii sunt rai si vor sa te iluzioneze, te fac sa crezi ca simt ceva pentru tine si apoi iti zic prietena.eu zic sa te faci cat mai frumoasa si sa nu iti fie rusine sa stai si cu alti baieti ca sa ii para rau ca te-a lasat. sper ca ti-am putut fii de ajutor big grin Funda?

| anonimul43 a răspuns:

Ca isi bate joc de tine si profita de faptul ca va cunoasteti, ati avut o relatie, etc. si ca ii permiti.