| MeGustaaaaa a întrebat:

Fostul meu prieten pleaca in America cateva luni...Si suntem buni prieteni acum! Cum sa il conving sa raman?
P. S-Parintii lui au spus "Daca nu vrei sa mergi nu mai merge niciunul!"...Deci? Cum sa-l conving sa nu plece?big grin
Si scuzati categora. Dar e cea mai vizionatabig grin

3 răspunsuri:
| T4ny4 a răspuns:

Care este motivul pentru care vrei sa ramana? Sa fiti prieteni? Daca era iubitul tau era altceva, dar nici atunci nu ar fi fost ok daca l-ai fi influentzat negativ.E vb de cateva luni.Ai rabdare, se va intoarce si va fi ok!

| justfreelove a răspuns:

Daca ti la el niciodata nu ai sa stai in calea viitorului sau. Asta e o decizie pe care trebuie sa o ia singur astfel mai tarziu o sa te urasca. Oricum e fostul tau prieten, deci de ce te bagi?

| Lariiiiiiiiiii a răspuns:

Minte si tu putin. spune-i ca inca mai simti ceva pentru el si poate va ramane sau ca este cel mai bun prieten pe care l-ai avut vreodata si ca iti va frange inima daca pleaca...big grin