| yoastamika a întrebat:

Buna m-am despartit de fostul meu prieten...inca tin la el ce sa fac cum sa il uit(nu-mi rasp:gaseste pe altcineva)am incercat si baiatu incepuse sa tina la mine iar eu nimic... ce solutii imi da-ti ca sa il uit?

Răspuns Câştigător
| biosh97 a răspuns:

Asculta muzica, la inceput mai trista si apoi cresti "gradul" de fericire. Poti sa iti gasesti diferite hobby-uri, cum ar fi cititul. Si nu uita, in caz extrem, ceva dulce(gen ciocolata sau inghetata), dar nu mult, ca te va durea burta. Te poate ajuta si sa vorbesti cu o prietena buna despre asta. Bafta! happy

| Crisucriss a răspuns (pentru biosh97):

Da poate fi si asta o solutie!

2 răspunsuri:
| Crisucriss a răspuns:

Pai dc u nul poti uita...nu-i nimic de facut...si mie mi s-a intamplat la felsad